«Спотикатися, підніматися, рухатися далі» — особливості децентралізації у Рівненській області
Вересень 25, 2015![](https://www.euam-ukraine.eu/wp-content/uploads/2015/09/P1000144_web_mKpeCX7bUe-1-650x452.jpg)
«Спотикатися, підніматися, рухатися далі» — саме так характеризував процес децентралізації директор рівненського Офісу реформ Руслан Сивий, спілкуючись з експертами Консультативної місії ЄС про місцеві особливості загальноукраїнської реформи.
«Для впровадження децентралізації були створені офіси реформ. Хотілося б дізнатися, які виклики стоять перед вами, які конкретні кроки вже зроблені, який досвід ви отримали та які пропозиції ми могли б передати у Київ», — зазначив представник відділу з питань належного врядування КМЄС Євген Килимник.
![](/data/image_db/news/P1000144_web_mKpeCX7bUe.jpg)
Окрім питань децентралізації, реформи адмінуправління, співпраці з громадськістю експерти цікавилися особливостями комунікації з Києвом: «Як ви доводите центру про свої потреби? Чи зворотній звязок приводить до зміни політики на вищому рівні?»
![](/data/image_db/news/P1000124_web_06ZiGeMTOO.jpg)
Українські співрозмовники зазначили, що не всі можливості розподілу повноважень в рамках процесу децентралізації ще вжито. Сторони також обговорили такі важливі питання, як залучення громадськості до розгляду скарг, електронні петиції та звернення, доступ до публічної інформації.