Реформи починаються з розуміння молодшого покоління
Вересень 21, 2015![](https://www.euam-ukraine.eu/wp-content/uploads/2015/09/12022561_1695536134012060_2580095693173946559_o_qDw6jXRYf5-1.jpg)
Виклики, успіхи та потреби служби. Про це йшла мова під час зустрічі представників Консультативної місії ЄС з міліцією Хмельницької області. Зокрема, сторони обсудили яким чином КМЄС може допомогти регіону створити надійну правоохоронну службу.
![](/data/image_db/news/12022561_1695536134012060_2580095693173946559_o_qDw6jXRYf5.jpg)
Серед проектів, які вже успішно реалізувала місцева міліція, варто відзначити вело- та кінні патрулі, що працюють у парках та пішохідних зонах.
Заради відбудови довіри громадян, починаючи з наймолодших її представників, правоохоронці надрукували книгу для дітей. У історіях та казках вони пояснили особливості роботи міліції, як захистити себе, що таке злочин та як йому запобігти.
![](/data/image_db/news/12038790_1695536137345393_7733487052591105128_o_UmcsOgZXTf.jpg)
Проект здобув визнання як «Найкращі соціальний проекти України» у 2013 році, а герой книги, Славко Хоробрик, став загальноукраїнським символом. Також він виконав головну роль у мультфільму.
«Схоже, що місцева міліція має сильне бажання бути надійною та прозорою службою. Такою, що викликає довіру», — сказав Деніел Феррeл, голова команди регіонального співробітництва Консультативної Місії ЄС у Хмельницькому.
![](/data/image_db/news/12045288_1695536130678727_3078476383718698151_o_8jadCQ3JJQ.jpg)